1 juni 2026: vergadering Beraad en Advies Welzijn
29 mei 2026,
12:00
Dit nieuwsbericht is gearchiveerd.
Maandag 1 juni om 19.30 uur is er een vergadering Beraad en Advies Welzijn. De vergadering wordt live uitgezonden via het raadsinformatiesysteem. Er kan worden ingesproken.
U kunt de vergadering ook volgen via de Facebook pagina, YouTube en TV kanaal 12 van RTV Albrandswaard.
Agenda
Op de agenda staan de volgende onderwerpen:
- Terugkoppeling uit gemeenschappelijke regelingen
- Zienswijze Begroting 2027 GGD Rotterdam Rijnmond
- Zienswijze Jaarrekening 2026 en Conceptbegroting 2027 GR De Bedrijfsvoeringspartner (DBP)
- Zienswijze Begroting 2027 en 2e begrotingswijziging 2026 GR Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR)
- Zienswijze Beleidsplan VRR 2027-2031
- Zienswijze 1e begrotingswijziging 2026 en begroting 2027 GR Jeugdhulp Rijnmond
- Kennismaking en toelichting onderzoeken Rekenkamer
- Aanbevelingen Toelichtingsonderzoek toegankelijkheid Albrandswaard
- Verordening Jeugdhulp Albrandswaard 2026
- Stand van zaken asiel en migratie
Er kan worden ingesproken tijdens de vergadering. Aanmelden voor spreekrecht kan bij de griffier via telefoonnummer (010) 506 11 00 of per e-mail griffie@albrandswaard.nl.
Live uitzending
U kunt de vergadering rechtstreeks volgen via het raadsinformatiesysteem. U kunt de vergadering live volgen op de Facebook pagina, YouTube en TV kanaal 12 van RTV Albrandswaard.
Deel via: